Duben 2013

Ach ta praxe

14. dubna 2013 v 23:51 | Blonďa
Takže jsem zjistila vážení, že najít v dnešní době praxi (podotýkám NEPLACENOU!) je opravdické umění. Člověk se snaží, obepisuje snad všechny firmy světa, zahaluje je e-maily a ono nic. Asi tak 98% se ani nenamáhá s odpovědí a ten zbytek radši řekne, že mají plno. Co z tohoto smutného miničlánku plyne? Pokud nemáš známý, kteří tě někam dostanou, tak na to můžeš rovnou zapomenout.

Nový úlovek

14. dubna 2013 v 23:34 | Blonďa |  KOSMETIKA
Tak jsem zase jednou byla nakupovat. Pořídila jsem tužku na oční linky od Essence. Ale zpátky na začátek příběhu, jak jsem k tomu vlastně přišla.
Večer mi volala kámoška říkejme jí třeba hnědovláska ;) že potřebuje s něčim poradit. Zvláštní, že ode mně, když ví, jaká já jsem, ale budiž. Doběhla jsem za ní a něco jsme tam šolichali, když přišla její spolubydla a začala se krášlit, že jde ven. Vytáhla mně úplně neznámý nástroj - tužku na oční linky (vypadalo to jako lihovka) a dvěma tahy namalovala oči. Já koukala jak puk a nechtěla jsem od té chvíle nic jiného. Přece kdo by nechtěl vypadat během ani ne minuty tak dokonale,že??
Tak jsem se druhý den vypravila do obchůdku a tužku zakoupila. Natěšeně skoro ještě v bundě jsem ji doma zkoušela. Na tom přece nic není udělat čáru, pomýšlela jsem a začala kreslit. Ouha. Vypadala jsem jak horník, když dojde z práce. Očiska celý černý, prsty celý špinavý, ale kýžený efekt nikde. Můžu se klidně přiznat a taky to udělám, že tužku už mám asi týden a pořád nic moc. Uchošťour hraje hlavní roli, při malování, aby zbyla fakt jen linka a ne tlustá čára. Nicméně nevzdávám to a pokračuju dál v zdokonalování se. Podam další hlášku, jestli už Blonďa na ten systém přišla :)
A aby nebylo nůďo je tu anketka. Tak se přiznejte, jak často?

Tak a je to tu :)

14. dubna 2013 v 23:20 | Blonďa
Tak jsem se do toho konečně taky dala. Začala jsem psát blog. O čem to tu bude? O zážitcích, které se staly jedné malé blondě. Tedy mně :) Cíl je tedy jednoznačný, najít tu zábavičku :)