Nový úlovek

14. dubna 2013 v 23:34 | Blonďa |  KOSMETIKA
Tak jsem zase jednou byla nakupovat. Pořídila jsem tužku na oční linky od Essence. Ale zpátky na začátek příběhu, jak jsem k tomu vlastně přišla.
Večer mi volala kámoška říkejme jí třeba hnědovláska ;) že potřebuje s něčim poradit. Zvláštní, že ode mně, když ví, jaká já jsem, ale budiž. Doběhla jsem za ní a něco jsme tam šolichali, když přišla její spolubydla a začala se krášlit, že jde ven. Vytáhla mně úplně neznámý nástroj - tužku na oční linky (vypadalo to jako lihovka) a dvěma tahy namalovala oči. Já koukala jak puk a nechtěla jsem od té chvíle nic jiného. Přece kdo by nechtěl vypadat během ani ne minuty tak dokonale,že??
Tak jsem se druhý den vypravila do obchůdku a tužku zakoupila. Natěšeně skoro ještě v bundě jsem ji doma zkoušela. Na tom přece nic není udělat čáru, pomýšlela jsem a začala kreslit. Ouha. Vypadala jsem jak horník, když dojde z práce. Očiska celý černý, prsty celý špinavý, ale kýžený efekt nikde. Můžu se klidně přiznat a taky to udělám, že tužku už mám asi týden a pořád nic moc. Uchošťour hraje hlavní roli, při malování, aby zbyla fakt jen linka a ne tlustá čára. Nicméně nevzdávám to a pokračuju dál v zdokonalování se. Podam další hlášku, jestli už Blonďa na ten systém přišla :)
A aby nebylo nůďo je tu anketka. Tak se přiznejte, jak často?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama