Neobejdu se bez..

29. srpna 2013 v 12:09 | Blonďa
Ahojte, přínáším článek s věcmi, bez kterých bych se v poslední době neobešla. Nejsou to zrovna životně důležité věci, ale dost mi ho ulehčují. Tak se do toho pustíme.

Suchý šamón Amica

můj velký zachránce pro "mastňáka". Když se mi už večer nechce umýt si hlavu a řeknu si známou větu "nechám to na ráno" tak to potom znamená, že sahám po tomto geniálním výrobku. Je levný, účinný, jen trošku divně voní. Seženete v Rossmannu asi za 30 Kč.

Biogena - švestka a noni

super chutný čaj, doslova provoní okolí, ve kterém se nachází. Jako bonus má mít antidepresivní účinky. Piju ho hodně ve zkouškovém a nebo když mám na něj prostě chuť. Cena kolem 60,- Koupíte ZDE nebo v lékárnách.

Telefonní gumičky

aneb gumičky, které vypadají jako šňůra od telefonu. Úžasně držící gumičky do vlasů, nekudlí, netahají, krásně drží cop ve vámi zvolené poloze, co dodat?

Gumičkové čelenky

používám pří líčení a odličování, nebo když mě šimrají vlasy na čele. Já je pořídila v Gatu.

Bloček

jak nemám aspoň jeden u sebe tak je zle. Dokonce i v peněžence nosím malé lepící bločky, kdybych chtěla něco zapsat.

Deka

poněkud zvláštní, já vím, ale prostě se bez deky neobejdu. Usínám s ní ať je léto ať je zima a na ni ještě přijde normální peřina. Lehávám s ní u televize, jezdí se mnou na dovču a vůbec jsme nerozlučné.

Zázračný kelímek

poslední věc, která se hodí je Zázračný kelímek od Oriflamu. Natírám ho na stroupky, na odřený nos nebo na pusu, když se objeví zima. Mám ho s vůní čokolády.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama